Vivi ile artık araç kiralarken de karşılaştırma yapabilmek mümkün

Vivi ile artık araç kiralarken de karşılaştırma yapabilmek mümkün

Vivi ile artık araç kiralarken de karşılaştırma yapabilmek mümkün 59

Sayıları gittikçe artan yerel rent-a-car firmaları ve ulusal/uluslararası firmalar Türkiye’deki araç kiralama pazarında yoğun bir rekabet ortamı oluşturmaya başladı.

Bu ortamda hangi firmanın daha güvenilir, hangilerinin ise daha uygun fiyatlı olduğunu araştırmak işin ayrı bir zor boyutu.

Otel ve havayolu sektöründe fiyat araştırırken, karşılaştırmamızı sağlayan bir çok servis bulunuyor. Bunun aynısını araç kiralarken de görmek artık mümkün.

Bir Türk girişimi olan Vivi ile güvenilir ve kaliteli araç kiralama firmalarının araçlarını günlük, haftalık, aylık karşılaştırabilir, onay beklemeden anında ayırtabilirsiniz.

Vobot takip sistemi sayesinde sistemimizde tüm firmaların araç fiyatları sürekli kontrol ediliyor. Böylelikle aynı aracı daha ucuza başka yerde bulamıyorsunuz.

Vivi, tüm fiyatları analiz ederek, size aracı nasıl daha uygun alabileceğinizi söylüyor ve esnek kiralamalar da dahil 49 farklı kombinasyon içinden en uygununu buluyor. Sadece fiyatı değil, araç müsaitliğini, kiralama şartlarını, firma müşteri memnuniyetini, teslimat noktalarını, sigorta koşulları vb. bir çok detayı da görebiliyorsunuz.

Türkiye’nin her yerinden tek tıkla anında en uygun fiyat garantisiyle aracınız hazır.

Vivi Siber Koruma paylaştı: 19 Nisan 2017 Çarşamba

Eğer rezervasyonunuzla ilgili iptal ve değişiklik gibi işlemleriniz olursa bunları online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şimdi siz de Vivi‘ye tıklayın ve karşılaştırarak en ucuz aracınızı kiralayın. Ayrıca Vivi‘yi Facebook, Twitter ve Instagram‘den de takip edebilirsiniz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 3 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

2 yorum
  • dostum blog sitene yorumlar için bence küçük bir kontrol eklemelisin kücük bir scpritle şişirebilirler siteni. başarılarının devamını dileriz. :)

  • dostum blog sitene yorumlar için bence küçük bir kontrol eklemelisin kücük bir scpritle şişirebilirler siteni. başarılarının devamını dileriz. :)

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;