Fozdemir Blog
Anasayfa > Sponsorlu İçerik > Vivi ile artık araç kiralarken de karşılaştırma yapabilmek mümkün

Vivi ile artık araç kiralarken de karşılaştırma yapabilmek mümkün

Sayıları gittikçe artan yerel rent-a-car firmaları ve ulusal/uluslararası firmalar Türkiye’deki araç kiralama pazarında yoğun bir rekabet ortamı oluşturmaya başladı.

Bu ortamda hangi firmanın daha güvenilir, hangilerinin ise daha uygun fiyatlı olduğunu araştırmak işin ayrı bir zor boyutu.

Otel ve havayolu sektöründe fiyat araştırırken, karşılaştırmamızı sağlayan bir çok servis bulunuyor. Bunun aynısını araç kiralarken de görmek artık mümkün.

Bir Türk girişimi olan Vivi ile güvenilir ve kaliteli araç kiralama firmalarının araçlarını günlük, haftalık, aylık karşılaştırabilir, onay beklemeden anında ayırtabilirsiniz.

Vobot takip sistemi sayesinde sistemimizde tüm firmaların araç fiyatları sürekli kontrol ediliyor. Böylelikle aynı aracı daha ucuza başka yerde bulamıyorsunuz.

Vivi, tüm fiyatları analiz ederek, size aracı nasıl daha uygun alabileceğinizi söylüyor ve esnek kiralamalar da dahil 49 farklı kombinasyon içinden en uygununu buluyor. Sadece fiyatı değil, araç müsaitliğini, kiralama şartlarını, firma müşteri memnuniyetini, teslimat noktalarını, sigorta koşulları vb. bir çok detayı da görebiliyorsunuz.

Eğer rezervasyonunuzla ilgili iptal ve değişiklik gibi işlemleriniz olursa bunları online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şimdi siz de Vivi‘ye tıklayın ve karşılaştırarak en ucuz aracınızı kiralayın. Ayrıca Vivi‘yi Facebook, Twitter ve Instagram‘den de takip edebilirsiniz.

1 yorum

Yorum bırakın

  • dostum blog sitene yorumlar için bence küçük bir kontrol eklemelisin kücük bir scpritle şişirebilirler siteni. başarılarının devamını dileriz. :)

%d blogcu bunu beğendi: