Yalan – Ebrar Uzunöner – Fatih Özdemir (Candan Erçetin Cover)

Yalan – Ebrar Uzunöner – Fatih Özdemir (Candan Erçetin Cover)

Yalan - Ebrar Uzunöner - Fatih Özdemir (Candan Erçetin Cover) 59

Ebrar Uzunöner kardeşimle birlikte Candan Erçetin’in Yalan şarkısını yorumlamaya çalıştık. Birkaç ay içinde daha profesyonel çalışmalara imza atmaya başlayacağız : ) Keyifli dinlemeler, yorumlarınızı mutlaka bekliyorum

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 6 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

4 yorum
  • Bu seferde telif ihlali değil de şarkıyı katlettiğiniz için açabilir davayı :) Ama yine de emeğinize sağlık, umarım ileriki çalışmalarınızda toparlarsınız.

  • Öncelikle saygılar, Çalışmalarınızda başarılar dilerim…
    Şarkıya gelince güzel bir parça seçmişsiniz yalnız ensturaman sizin sesinizi bastırmış, kısık bir sesle söyleniyormuş havası yaratmış. Birde gırtlaktan gelen sesin son aşaması dil ucunun üst damakla birleşmesiyle titreşime uğraması müziğe akustik bir hava katacağını düşünüyorum. Yeniden çalışmalarınızda başarılar dilerim…

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;