Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler)

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 59

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler)

Sevgililiğin ilk zamanları çok heyecanlıdır. Birbirini tanıma evresi, neleri sevip neleri sevmediğini keşfetme, küçük atışmalar, büyük sarılmalar derken ilk doğum günü gelir çatar.

İlk doğum günü hediyesi öncesi sevgilisini iyi tanıyan kişi pek azdır. Bu sebeple sevgiliye ilk kez doğum günü hediyesi seçmek biraz zorludur. Risksiz tercihler ve nokta atışı yapmak gerekir.

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 60

Yeni sevgiliye doğum günü için çiçek göndermek çok kibar bir harekettir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin doğum günlerinde çiçek gönderilebilir. Orkideler, papatya aranjmanları, güller, bonsailer ve daha birçok çiçek doğum günü için tercih edilebilecek çiçeklerdendir. Ancak çiçekler genellikle ana hediyeden ziyade bir başlangıç olarak yorumlanır. Günü çiçekler ile açıp ilerleyen zamanlarda ana hediyenizin geleceği düşünülebilir. Bu sebeple hediyenizin yanında bir de çiçek seçmeyi unutmamalısınız.

Doğum Günü Çiçekleri:

(*Not: Çiçeğinizin yanına romantik bir kart mesajı eklemeyi sakın unutmayın. Kart notu örneklerine doğum günü mesajları sayfasından ulaşabilirsiniz.)

Takı ve Aksesuar

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 61

Yeni sevgili için risksiz hediye seçeneklerinden biri takılardır. İlk hediye için yüzük önermiyoruz fakat kolye, küpe ve bileklik gibi takıları ya da çanta, cüzdan gibi aksesuarları tercih edebilirsiniz. Eğer onun zevkine hakimseniz beğeneceği türden bir takı veya aksesuar seçmek kolay olacaktır ancak kendinizden çok da emin değilseniz mutlaka değişim kartı da almayı unutmayın.

Tasarım Çiçekler

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 62

Çiçeklerin tamamlayıcı hediyeler olduğunu söyledik. Buna ek olarak bazı çiçekler başlı başına hediyedir. Bunlar, sevgiliniz için özel olarak hazırlanan çiçeklerdir. Minyatür bahçeler ve teraryumlardan sevgilinizin adına özel olarak hazırlatabilir, ona mini bir yaşam alanı hediye edebilirsiniz.

Takım Hediyeleri

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 63

Biraz klişe gelebilir ancak her zaman işe yarar. Eğer sevgiliniz bir takıma gönülden bağlıysa, ona bu takımın lisanslı ürünlerinden alabilirsiniz. Bu futbol, basketbol ya da voleybol olabilir fakat sevgiliniz spor ligleri ile ilgilenmiyor, yalnızca takım tutuyor olmak için tutuyorsa bu hediye onun için doğru bir tercih olmayacaktır.

Romantik Hediyeler

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 64

Biraz risk içerse de en romantik dönemlerinizde olduğunuz için duygusal hediyelere yönelebilirsiniz. Ona olan sevginizi anlatan fotoğraflarınız ile hazırlanmış bir albüm, bir klip ya da sarılıp uyuyabileceği fotoğraf baskılı bir yastık tercih edebilirsiniz. Seçiminiz bu hediyeler olacaksa, hediyeye kendinizden bir şey kattığınızdan mutlaka emin olun, çünkü o zaman gerçekten romantik bir hediye olacaktır.

Etkinlik Bileti

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 65

Yeni sevgili ile yapılması gereken en önemli aktivitelerden biri konsere gitmektir. İlk konser asla unutmaz ve böylesine özel bir güne denk getirilmesi de önemini artırır. Onun en sevdiği şarkıcının konserine iki kişilik bilet alabilirsiniz.

İlgi Alanlarına Özel Hediyeler

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 66

Herkesin ilgilenmekten zevk aldığı farklı bir hobisi vardır. Kimi maket arabalara meraklıdır, kimi eski şarkıların plaklarına. Bazısı kayak yapmayı çok sever bazısı resim yapmayı. Sevgilinizin ilgi alanına özel bir hediye seçerek onun için kullanışlı bir tercih yapabilirsiniz.

Etkinlik & Workshop

Yeni Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? (Öneriler) 67

Özel ilgi alanlarından bahsetmişken etkinlikleri de es geçmemekte fayda var. Heykel, resim veya yemek; sevgilinizin ilgi alanına özel bir workshopa bilet alarak ona güzel bir deneyim hediye edebilirsiniz. 

Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.