Yıldız Tilbe’nin illuminati klibi

Yıldız Tilbe'nin illuminati klibi 1

Geçtiğimiz yıl blogumda yazmış olduğum Katy Perry’nin illuminati kokan klibi yazım internette çok konuşulan yazılardan biri olmuştu. Açıkçası ben bu konuyla pek ilgilenmiyorum, ama meraklıları illuminati adlı sözde örgütün bütün çalışmalarını yakından takip ediyor. Şimdi o serinin ikinci yazısını ele almak istiyorum ve Katy Perry’nin ardından ikinci tespitimi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu seferki isim sizi biraz şaşırtacak cinsten: YILDIZ TİLBE !

Yıldız Tilbe beğenerek takip ettiğim sanatçılardan birisidir. Özellikle eski şarkılarının tamamını neredeyse ezbere biliyorum. Bu zamana kadar çoğu klibini de izlemişimdir. Fakat geçen gün 2008 yılında çektiği bir klibe televizyonda şans eseri denk geldim ve acayip detaylar gözüme çarptı. Çünkü klipte baştan sonra masonluk ve var olduğu söylenen illuminati örgütüne ait izler bulunuyordu.

“Dünden Bugüne” isimli parçasına ait klipte simgelerin bu kadar net kullanılması, Katy Perry’i bile kıskandıracak cinsten :) Bilerek mi yapılmış, yoksa dekor olsun diye bilinçsizce mi konulmuş bilinmez. Ama neden bu zamana kadar buna kimse dikkat etmemiş o da düşündürücü :) İzleyelim;

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 6 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

4 yorum
  • Ya gidin biraz tarih kitapları falan karıştırın. Klipteki gözler antik mısır’dan kalma çizimler esas alınarak yapılmış. Göz olan her yere masonluk fasonluk diye yapıştırıyorsunuz. Cahil misiniz nesiniz. Açın biraz dünya tarihi araştırın antik mısır’da göz ne anlama geliyor nedir ne değildir öğrenin.

    İlluminati sembolü olan göz çevresinde üçgen vardır. Burdaki göz Horus’un gözüdür. Bi bilinçlenin artık ya şu kara cahil sıfatınızdan bi kurtulun.

  • :D :D yahu bu kadın hakkaten bir alem. Çok mu akıllı, tahtası mı eksik çözemedim. Ama bir şekilde konuşturuyor kendini. Atilla taş gibi :D

  • Klipte masonik simgelerin kullanılmasına gerek yok. Yıldız Tilbe’nin dansı zihnimizi ele geçirip uyuşturuyor zaten :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.