Fozdemir Blog
Anasayfa > Vay Be Dedim > Yüksek sesle konuşulmaz

Yüksek sesle konuşulmaz

Dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden insanlar yüzünden hayat çekilmez hale geliyor. Sanki etrafında kimsecikler yokmuş gibi kahkahalar içinde hunharca sohbet edenlere mutlaka denk gelmişsinizdir.

closeBu yazı 4 yıl 2 ay 1 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Toplu ulaşım araçları, hastane gibi sessiz kalınması gereken ortamlar, restoranlar, kafeler ve daha niceleri… Bu mekanlardaki gürültü kirliliği gün geçtikçe artmaya başladı. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden insanlar yüzünden hayat çekilmez hale geliyor. Sanki etrafında kimsecikler yokmuş gibi kahkahalar içinde hunharca sohbet edenlere mutlaka denk gelmişsinizdir. Youtube’daki meşhur videolardan birisi olan “waiting room cell phone” isimli video tam da hislerimize tercüman olmuş durumda. Videonun sonundaki sürpriz hepimize “ohh” dedirtecek cinsten.

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?